Değerli Akademisyenler,

Üniversitemiz akademik birimlerinin projeleri, yayınları ve diğer bilimsel aktivitelerine ait kayıtların tutulması ve bilimsel çalışmalara ait performans değerlendirmelerinin yapılabilmesi için Akademik Performans Takip Sistemi geliştirilmiştir. Bu kapsamda oluşturulan Yayın Takip Merkezi (YTM)'ne veri girişi "Yeni Yayın Ekle" adlı bölümden yapılacaktır.

APGEM tarafından geliştirilen YTM'ye kaydettiğiniz yayınlarınızı görüntüleyebilmek, düzenleyebilmek ve sitemizde sunulan diğer elektronik hizmetlerden faydalanabilmek için öncelikle sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer henüz kayıt olmadıysanız lütfen tıklayınız. Sisteme kayıt olduktan sonra Yayın Takip Merkezi butonuna tıklayarak yayınlarınızı girebilirsiniz.

Eğer kaydettiğiniz yayına ait verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız, "Yayınlarımı Görüntüle" butonuna tıkladıktan sonra hatalı veriyi değiştirmek için "Düzenle" seçeneğini, YTM'ye kaydettiğiniz yayını tamamen kaldırmak istiyorsanız "Sil" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Yeni Yayın Ekle
Yayınlarımı Görüntüle

 

 

 

ÖNEMLİ:

Yayınlarınızı girerken kullandığınız İsim ve Soyismin, APGEM Kullanıcı Adınız ile eşleştirilmesi gereklidir. Eşleştirilme için gerekli adımlar aşağıda belirtilmiştir.

• Yayınlarınızın eşleştirilmesi için APGEM Araştırıcı Özgeçmiş Bankası'na kayıt olmanız ve kullanıcı adı almanız gerekmektedir.

• Sisteme almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle girebilirsiniz. Kullanıcı girişinizi gerçekleştirdiğiniz anda sistem yayınlarınızı veritabanında tarayacak ve sonuçları sizin kullanıcı adınız ile ilişkilendirecektir. (Bu işlem her yeni yayın girdiğinizde otomatik olarak sistem tarafından yapılmaktadır.)

NOT: Eşleşme sırasında yayınlarınız sistem tarafından bulunamaz ise bunun nedeni APGEM Araştırıcı Özgeçmiş Bankasına girdiğiniz "İsim ve Soyisim" bilgileri ile Yayın Takip Merkezi'ne yayınınızı kaydederken kullandığınız bilgiler arasında farklılık olmasıdır. Bu durumda APGEM Ofisini arayarak (310-6052) destek alabilirsiniz.